Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Невестинско венче
Невестинско венче

Невестинско венче

400 МКД

Бренд: нз

Град: Скопје

Материјали: нз

Ознаки: невестинско венче

Состојба: ново без етикета

Боја: сребрено

Додадено: 5.10.2023

Прегледи: 136

0

Невестинско венче кое е еднаш носено. Купено 1000 денари.

mbskopje7

4
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0