Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bluza
Bluza Bluza

Bluza

200 МКД

Големина: XL

Бренд: xxx

Град: Кавадарци

Материјали: pamuk

Ознаки: maica na kratki

Состојба: многу добра

Боја: жолто

Додадено: 7.10.2023

Прегледи: 128

0

Vo odlicna sostojba kratko nosena xl i xxl

aRosee

61
0

Членот го следат

28

Членот ги следи

60