Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Komplet pantaloni I palto
Komplet pantaloni I palto Komplet pantaloni I palto Komplet pantaloni I palto Komplet pantaloni I palto Komplet pantaloni I palto

Komplet pantaloni I palto

850 МКД

Големина: 44

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: zorzet

Ознаки: kostim

Состојба: многу добра

Боја: црвено

Додадено: 15.11.2023

Прегледи: 386

1

Vpecatlivi crven komplet pantaloni I palto, materijalot doaga kako podebel zorzet, preubavo stoi. Na nogavicite dole I dzebovite od paltoto so ukrasni Bisercinja, 44 veelicina

Elcche

11
0

Членот го следат

19

Членот ги следи

4