Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
100% cista koza jakna
100% cista koza jakna 100% cista koza jakna

100% cista koza jakna

5200 МКД

Големина: 36

Бренд: dudalina

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: cista koza

Состојба: ново со етикета

Боја: окер

Додадено: 18.11.2023

Прегледи: 242

1

Cista koza, zenska jakna, kupena od stranstvo, za zal pogresen broj. Kamel boja, na Mona ima.mnogu slicni. Meka, mnogu zenstveno stoi.

Astera

31
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

2