Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara фустан
Zara фустан Zara фустан Zara фустан Zara фустан

Zara фустан

800 МКД

Големина: M

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: zara crn fustan

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 18.11.2023

Прегледи: 587

10

Zara црн фустан со долги ракави, слоевит долен дел и ремче од истиот материјал за дополнително струкирање. Во одлична состојба, носен многу малку.

m_glory

7
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

0