Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kitten chizmi
Kitten chizmi Kitten chizmi Kitten chizmi Kitten chizmi Kitten chizmi

Kitten chizmi

1200 МКД

Големина: 39

Бренд: kitten

Град: Куманово

Материјали: lak koza

Ознаки: kitten

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 20.11.2023

Прегледи: 301

3

Preubavi vo odlichna sostojba bez mana bez grepka

Natali984

20
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

3