Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ONLY џемперче ново
ONLY џемперче ново

ONLY џемперче ново

200 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: акрил

Ознаки: ново

Состојба: одлично

Боја: црвено

Додадено: 26.11.2023

Прегледи: 226

4

Ново , неносено , само испрано е џемперчето Материјалот е акрил , нежен и пријатен за носење не боцка Величината одговара за Ѕ и за М

ANNA.BAL

14
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

0