Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Choker stradivarius
Choker stradivarius Choker stradivarius Choker stradivarius Choker stradivarius

Choker stradivarius

200 МКД

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: svetkav

Состојба: ново без етикета

Боја: розе

Додадено: 2.12.2023

Прегледи: 95

0

Svetkav choker, za novogodisnite praznici

opencloset

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

3