Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Мини НОВ СО ЕТИКЕТА фустан
НОВ СО ЕТИКЕТА фустан
НОВ СО ЕТИКЕТА фустан НОВ СО ЕТИКЕТА фустан НОВ СО ЕТИКЕТА фустан

НОВ СО ЕТИКЕТА фустан

1000 МКД

Големина: S

Град: Битола

Материјали: сатен

Ознаки: фустан сатен

Состојба: ново со етикета

Боја: црно

Додадено: 3.12.2023

Прегледи: 181

1

НОВ СО ЕТИКЕТА - БЕЗ РАЗМЕНИ ДИМЕНЗИИ - Обем на гради 82 цм Целосна должина 91цм

Daenerys

38
1

Членот го следат

69

Членот ги следи

0