Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блуза нова
Блуза нова Блуза нова Блуза нова Блуза нова

Блуза нова

300 МКД

Големина: M

Град: Струмица

Материјали: еластин

Ознаки: блуза модерна пинк нова розева

Состојба: ново без етикета

Боја: пинк

Додадено: 3.12.2023

Прегледи: 192

2

Нова прекрасна блузичка со многу еластин Бојата е буквално како “barbie” розева боја Велилината е М За дополнителни прашања слободно пишете ми 😊

-Mayaa-

39
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

3