Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Polurolka XL
Polurolka XL Polurolka XL Polurolka XL

Polurolka XL

300 МКД

Големина: 42

Бренд: koton

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: nova

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 9.12.2023

Прегледи: 189

1

Preubava bela polurolka, velicina XL (40-42), so dosta elastin, preubavo stoi,oblecena 2 pati.Bez nikakvi ostetuvanja,kako nova e.

jasminaavramosk

49
0

Членот го следат

51

Членот ги следи

3