Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizmi plish
Cizmi plish Cizmi plish

Cizmi plish

300 МКД

Големина: 40

Бренд: turski

Град: Струмица

Материјали: plish

Ознаки: odlicni,novi

Состојба: одлично

Боја: кафено

Додадено: 11.12.2023

Прегледи: 156

1

Dvapati noseni ,novi plishani cizmi

Savedine

74
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

31