Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dzemper
Dzemper

Dzemper

200 МКД

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: dzemper

Состојба: многу добра

Боја: бело црвено

Додадено: 27.12.2023

Прегледи: 177

6

Dzemperot odgovara na L i XL

kajashop

5
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

0