Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
BUNDA OD PRIRODNO KRZNO
BUNDA OD PRIRODNO KRZNO BUNDA OD PRIRODNO KRZNO BUNDA OD PRIRODNO KRZNO BUNDA OD PRIRODNO KRZNO BUNDA OD PRIRODNO KRZNO

BUNDA OD PRIRODNO KRZNO

2500 МКД

Големина: 40

Бренд: sjshsh

Град: Битола

Материјали: prirodno krzno

Ознаки: xjdjd

Состојба: многу добра

Боја: беж

Додадено: 15.1.2024

Прегледи: 183

0

Se prodava bunda od prirodno krzno,bezh bija so sivo.Mnogu socuvana,postavata sveti.Velicinata e 40. Cenata e simbolicna.

Summerwine

16
1

Членот го следат

7

Членот ги следи

12