Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

tina.cc

Скопје

Сандали до колена

750 МКД

1

Детали за производот

Големина: 37

Бренд: exe

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: сандали

Состојба: одлично

Боја: црно кафено

Опис

Кафени сандали до колена од брендот Exe. Минимално носени. Број 37.

Додадено: 7.4.2024

Прегледи: 175