Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Фустани / Фустани за секој ден / Два фустани - ист модел

JanaSt

Прилеп

Два фустани - ист модел

900 МКД

0

Детали за производот

Големина: XL

Бренд: boysen's

Град: Прилеп

Материјали: полиестер еластин памук

Ознаки: секоја пријатни

Состојба: ново без етикета

Боја: златно шарено

Опис

Фустаните се многу убави, но бидејќи не ги носам, ги продавам. Нови се,не се носени ни еднаш..Секојдневни, со пристојна должина и пристојно деколте..Од половина надолу шират. Цена за еден фустан е 450 ден. Пишана е вкупната цена.

Додадено: 15.4.2024

Прегледи: 127