Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

kajashop

Скопје

Maicka

200 МКД

1

Детали за производот

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: maicka

Состојба: многу добра

Боја: светло плаво

Опис

Pamucna, mnogu prijatna maicka, malku nosena bez nikakvi ostetuvanja

Додадено: 19.4.2024

Прегледи: 39