Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

noaclothes

Скопје

Fustan

800 МКД

1

Детали за производот

Големина: 36

Бренд: shein

Град: Скопје

Материјали: polyester

Ознаки: fustan nov

Состојба: ново со етикета

Боја: праска

Опис

Prekrasen nov fustan

Додадено: 19.4.2024

Прегледи: 94