Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

rosaaaa

Скопје

rozeva eko koza jakna

650 МКД

4

Детали за производот

Големина: L

Бренд: terranova

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: ekokoza rozeva

Состојба: одлично

Боја: пинк

Опис

jaknata e nova, nekolku pati oblechena bez nikakvi oshtetuvanja, ima oversized fit

Додадено: 21.5.2024

Прегледи: 133