Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Caiabt

Битола

Blazer

200 МКД

2

Детали за производот

Големина: 38

Бренд: cooper

Град: Битола

Материјали: cotton

Ознаки: military

Состојба: одлично

Боја: кафено

Опис

Preubavo, noseno e samo ednas .

Додадено: 29.5.2024

Прегледи: 94