Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Petrina

Битола

Transparentna nametka

350 МКД

1

Детали за производот

Големина: 48

Град: Битола

Материјали: poliester poliamid

Ознаки: #woman #nametka #crno #transparentno

Состојба: одлично

Боја: црно

Опис

Crna transparentna nametka so sitni cvetcinja kako dezen, vo odlichna sostojba bez oshtetuvanja. Velichina na nea pishuva 48, ama smetam deka odgovara za M/L.

Додадено: 31.5.2024

Прегледи: 130