Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома / Жени / Облека / Капути и јакни / Јакни / Женска кожна јакна

rkasovska64

Битола

Женска кожна јакна

1500 МКД

2

Детали за производот

Големина: 54

Бренд: /

Град: Битола

Материјали: viscose pu

Ознаки: користена кожнајакна

Состојба: задоволителна

Боја: морнарско плаво

Опис

Јакната е носена, со мали оштетувања во внатрешноста. За цена ќе се договориме

Додадено: 9.6.2024

Прегледи: 79