Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Secondhand_

Крушево

Mantilche

400 МКД

0

Детали за производот

Големина: S

Град: Крушево

Материјали: poliester

Ознаки: mantil

Состојба: одлично

Опис

Krem mantilche, S golemina. Rakavite se pushtaat

Додадено: 9.6.2024

Прегледи: 107