Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

IvanaS.

Скопје

Sandali na vrzuvanjr

500 МКД

3

Детали за производот

Големина: 40

Бренд: pretty little thing usa

Град: Скопје

Материјали: na

Ознаки: sandali

Состојба: многу добра

Боја: црно

Опис

Letni sandali so vrvki odlicno socivani.

Додадено: 24.6.2024

Прегледи: 116