Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Jennie

Штип

Proletna Jakna

500 МКД

0

Детали за производот

Големина: 44

Бренд: bonita

Град: Штип

Материјали: xx

Ознаки: paltence

Состојба: одлично

Боја: пинк розе

Опис

Rozevo proletno palto, br 44. Ne e noseno, vo odlicna sostojba.

Додадено: 10.7.2024

Прегледи: 59