Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

katcepatce

Скопје, 2 артикли
Последно најавен 2019 07 25

Членот го следат

26

Членот ги следи

16

Dragi clenki, odluciv deka konecno se povlekuvam od mojagarderoba poradi toa sto navistina nemam vreme da prakjam pratki i na kraj da si gi zimam nazad i da si plakjam... Повеќе
Dami

Dami

Подари
dragi clenki

dragi clenki

Подари
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај