Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Изгледи Fustani golemina 40,42,44

Fustani golemina 40,42,44

Sega se na edno mesto fustani so golemina 40,42, 44 odnosno L, XL, XXL
2015 05 11

Коментари

Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни