Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Изгледи SkopjeCasual.mk тимска комбинација

SkopjeCasual.mk тимска комбинација

Најава за нова соработка меѓу skopjecasual.mk и mojagarderoba.mk!
2015 07 08

Коментар

Navistina ubava casual varijanta [:smesko]
Комбинациите се одлични бидејќи можеш да:
креираш комбинација од повеќе артикли и полесно да дојдеш до купувачи
станеш на кратко стилист
експериментираш со различни бои, форми, материјали и дизајни