Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

MilicaKu

Куманово, 43 артикли
Последно најавен 2018 09 18

Членот го следат

15

Членот ги следи

2

Сите парчиња што ги продавам се или сосема нови или само еднаш до два пати користени. Ништо не ставам оштетено . Нема превари, нема лаги. Сериозен купувач сум и сакам ... Повеќе
Палто - мантил

Палто - мантил / M

400 МКД или размени
Фустан

Фустан / M

350 МКД или размени
Црна класична кошула

Црна класична кошула / M

250 МКД или размени
Ноово Блузе

Ноово Блузе / S

200 МКД или размени
fustaaan

fustaaan / M

400 МКД или размени
novo kosulce

novo kosulce / S

200 МКД или размени
Ranec nov

Ranec nov

250 МКД или размени
Нови Хеланки

Нови Хеланки / S

250 МКД или размени
Блуза со принт

Блуза со принт / S

300 МКД или размени
Сатенски панталони

Сатенски панталони / S

350 МКД или размени
1 2 Следно
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај