Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

minimalista

Струга, 185 артикли
Последно најавен пред 2 дена, 17:09

Членот го следат

22

Членот ги следи

68

премногу работи што не ги користиме ни прават само хаос в глава...затоа се одлучив да се придружам и јас... праќам по карго на ваш трошок,минимална сума 200ден. мислам... Повеќе
Дома Членови minimalista
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај