Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Sanjasanja15

Кочани, 20 артикли
Последно најавен пред 3 часа

Членот го следат

2

Членот ги следи

0

Obuvkite sto gi prodavam se isklucivo original i se novi ili mnogu malku noseni fals voopsto ne preferiram isto i za garderobata sto ja prodavam e vo odlicna sostojba... Повеќе
Дома Членови Sanjasanja15
Komplet

Komplet

550 МКД
Novi

Novi

450 МКД
Novi

Novi / 32

2000 МКД
Starki

Starki / 37

1200 МКД
Original

Original / 43

2000 МКД
Rolsui

Rolsui

2500 МКД
Palto

Palto / 38

600 МКД
Nike

Nike / 38

4000 МКД
Parka

Parka / 36

1000 МКД
Kaput

Kaput

1200 МКД
Kako nova

Kako nova

1500 МКД
Kako novi

Kako novi / 37

900 МКД
Novi

Novi / 38

1100 МКД
Kako novi

Kako novi

10000 МКД
Rolsui

Rolsui

2500 МКД
Novi

Novi / 36

600 МКД
Kako novi

Kako novi / 36

600 МКД
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај