Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Преса за коса Вицко
Преса за коса Вицко Преса за коса Вицко Преса за коса Вицко Преса за коса Вицко

Преса за коса Вицко

500 МКД

Бренд: вицко

Град: Куманово

Материјали: пластика керамика

Ознаки: преса коса за

0
0

Потполно функционира ептен е добра и не ја оштетува косата премногу. Тенки керамички плочки. ( ја продавам бидејќи си купив од Германија нова, а имам 2 кои ми зафаќаат место, а квалитетни се што е најбитно) Модел: 7008 220 - 230V -50 Hz

Додадено: 28.10.2019 Прегледи: 46

Daci93

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

3