Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Обетки
Обетки Обетки Обетки

Обетки

145 МКД

Бренд: duki daso accessories

Град: Куманово

Материјали: бижутерија

Ознаки: обетки

Додадено: 19.10.2019

Прегледи: 524

1

• Прекрасни обетки не се носени ниту еднаш, цело време стоеле во кутија за накит. Идеални за секоја свечена пригода 🎀

Daci93

2
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

2