Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi cizmi
Novi cizmi Novi cizmi Novi cizmi

Novi cizmi

200 МКД

Големина: 41

Бренд: fashion

Град: Скопје

Материјали: lakovani

Ознаки: temno bordo

0
0

Novi cizmi, lakovani, temno bordo boja. Cena po dogovor.

Додадено: 13.2.2020 Прегледи: 74

Jassna

8
1

Членот го следат

12

Членот ги следи

0