Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cizmi kozni
Cizmi kozni Cizmi kozni Cizmi kozni

Cizmi kozni

1200 МКД

Големина: 37

Бренд: pedromiralles

Град: Скопје

Материјали: prevrtena koza

Ознаки: made in spain

4
0

Kozna cizmi, kupeni od Polini spanski brend, mnogu, mnogu moderni i udobni...

Додадено: 28.9.2020 Прегледи: 134

AnetaManceva

15
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

2