Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Детска памучна блуза 5-6години
Детска памучна блуза 5-6години Детска памучна блуза 5-6години

Детска памучна блуза 5-6години

250 МКД

Големина: 110-116

Бренд: sergent major

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: блуза памучна детска 5-6години

Додадено: 14.9.2020

Прегледи: 157

0

Детска памучна блуза од Sergent Major, многу малку носена. Големина 5-6 години.

DraganaKarovska

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0