Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Polomino 104
Polomino 104 Polomino 104 Polomino 104 Polomino 104

Polomino 104

500 МКД

Големина: 98-104

Бренд: polomino

Град: Скопје

Материјали: odlicen

Ознаки: top

Состојба: многу добра

Додадено: 7.7.2021

Прегледи: 345

0

Fustanceto e komplet so boleroto. Noseno ednas.

bijanka

346
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

9