Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Farmerki 7/8
Farmerki 7/8 Farmerki 7/8 Farmerki 7/8 Farmerki 7/8

Farmerki 7/8

200 МКД

Големина: 122-128

Бренд: tex

Град: Скопје

Материјали: mesan pamuk

Ознаки: xxx

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Додадено: 23.9.2021

Прегледи: 42

0

Одлични фармерки на Tex. Величина за 7/8 години. Имаат еластичност. Имаат можност за подесување во струк. Без мани и недостатоци.

Kids*Closet

19
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

38