Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

400 МКД

Големина: 158-164

Бренд: zara

Град: Прилеп

Материјали: волна полиамид памук

Ознаки: девојче зара фустан

Состојба: многу добра

Боја: кафено

Додадено: 1.5.2022

Прегледи: 151

1

Фустанче од Зара купено од детски оддел но одговара за големина XS за возрасни. Колекција есен зима.без никакво оштетување

ikiDam

2
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

9