Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
SCOOTER
SCOOTER SCOOTER SCOOTER SCOOTER SCOOTER

SCOOTER

5690 МКД

Бренд: scooter

Град: Гостивар

Материјали: metal plastika

Ознаки: scooter

Состојба: многу добра

Боја: жолто

Додадено: 4.6.2022

Прегледи: 160

1

Detski scooter do 75 kg

Aleks_A

1
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1