Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Организер
Организер

Организер

400 МКД

Бренд: икеа

Град: Кочани

Материјали: платно мрежа

Ознаки: одлично

Состојба: многу добра

Боја: зелено

Додадено: 11.12.2022

Прегледи: 185

0

Организер за на ѕид во детска соба. Сочуван, како нов. Користен за сликовници, пелени, топчиња итн.. зависи од вашата креативност.

Iva1234

6
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

2