Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Crvena polica ikea namalena 1000 den
Crvena polica ikea namalena 1000 den Crvena polica ikea namalena 1000 den Crvena polica ikea namalena 1000 den Crvena polica ikea namalena 1000 den Crvena polica ikea namalena 1000 den

Crvena polica ikea namalena 1000 den

1200 МКД

Бренд: ikea

Град: Скопје

Материјали: iverica

Ознаки: ikea

Состојба: ново со етикета

Боја: црвено

Додадено: 10.2.2023

Прегледи: 391

1

Crvena polica kupena od Ikea ne e otpakuvana , 110 cm , tezi 4 kg . Za povekje informacii i sliki slobodno iskontaktirajte me .

MihaelaT

10
0

Членот го следат

48

Членот ги следи

401