Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Шорцеви namaleni 400 denari
Шорцеви namaleni 400 denari Шорцеви namaleni 400 denari Шорцеви namaleni 400 denari

Шорцеви namaleni 400 denari

500 МКД

Големина: 34

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: zara

Состојба: одлично

Боја: светло плаво

Додадено: 9.2.2022

Прегледи: 498

1

Одлично сочувани

MihaelaT

13
0

Членот го следат

49

Членот ги следи

399