Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detski cevli
Detski cevli Detski cevli Detski cevli Detski cevli

Detski cevli

500 МКД

Големина: 36

Град: Кавадарци

Материјали: koza

Ознаки: kozeni kafeni 36

Состојба: многу добра

Боја: кафено

Додадено: 25.2.2023

Прегледи: 73

0

Detski konduri kozeni, meki i udobni. Modelot odgovara i za decojce i za momce.

Marinada

4
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0