Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Јакна ветровка 5-6 H&M
Јакна ветровка 5-6 H&M Јакна ветровка 5-6 H&M

Јакна ветровка 5-6 H&M

500 МКД

Големина: 116-122

Бренд: h&m

Град: Битола

Материјали: шушкавец

Ознаки: јакна ветровка

Состојба: ново без етикета

Боја: шарено

Додадено: 23.8.2023

Прегледи: 98

1

Јакна ветровка бр.5-6 купена од H&M како нова

frenifreni

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0