Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Se prodava
Se prodava Se prodava Se prodava Se prodava

Se prodava

600 МКД

Големина: 35

Бренд: turski

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: mat star

Состојба: одлично

Боја: црно бело

Додадено: 2.9.2023

Прегледи: 87

0

Se prodavaat cizmi beli I ceni.Dvata para za 600 den I papucite gratis.

SlavicaMirkovic

12
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1