Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
cizmi za devojce
cizmi za devojce cizmi za devojce

cizmi za devojce

600 МКД

Големина: 34

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: noseni

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 26.11.2023

Прегледи: 140

0

Kupeni od zara minatata godina. Noseni,bez nikakvi ostetuvanja. 34 br.

MilaD2

16
1

Членот го следат

6

Членот ги следи

0