Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
C&A jakna 140 9/10 god
C&A jakna 140 9/10 god C&A jakna 140 9/10 god C&A jakna 140 9/10 god C&A jakna 140 9/10 god C&A jakna 140 9/10 god

C&A jakna 140 9/10 god

600 МКД

Големина: 134-140

Бренд: disney

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: mini

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 8.12.2023

Прегледи: 226

1

Preubava jaknicka na Disney C&A nova. Etiketata e skinata no plastikata stoi na rakavot. Preubava i tipska za devojce.Jaknata e eseno proletna.Stoi od minatata esen a sega ni e kratka vo rakavite.

bijanka

346
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

9