Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi Adidas paticinja
Novi Adidas paticinja Novi Adidas paticinja Novi Adidas paticinja

Novi Adidas paticinja

500 МКД

Големина: 24

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: kozni

Ознаки: adidss

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 8.12.2023

Прегледи: 215

4

Patikite se skroz novi. Cenata e najpovolna ve molam bez cenkanje!!! Gi prodavam bidejki ni se mali a dobieni na podarok.

HappyShopping

2
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0