Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тренерки
Тренерки

Тренерки

250 МКД

Големина: 110-116

Бренд: brezze

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: тренерки, девојче

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 10.12.2023

Прегледи: 101

1

Тренерки Breeze, носени без оштета. Убави и многу пријатни. Цена 250 денари.

CEDEVITA

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0